פרופסור אייל וינקלר

פרופסור אייל וינקלר

כמה חשוב לבחור מנתח פלסטי ששמו הולך לפניו

אין עוררין על כך שחשיבות הניתוחים הפלסטיים גדולה במיוחד. בשנים האחרונות קיימת מודעות כל כך רבה בנוגע למראה החיצוני עד שנדמה שאי אפשר לדמיין את חיינו בלי מעורבותם ההכרחית של המנתחים הפלסטיים המומחים הפותרים כל בעיה אסתטית קלה כחמורה.

בדרך לבחירת מנתח פלסטי

כמה ממכריי עברו ניתוח פלסטי בשנים האחרונות והייתי עד לרמת התרומה הגדולה למראה החיצוני שלהם ולביטחון העצמי כתוצאה מניתוח פלסטי מומלץ במיוחד.אחד הניתוחים הפלסטיים היותר זכורים לי היה ניתוח אף שחברי עשה אצל פרופסור אייל וינקלר שהוא מכהן בימינו כמנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית חולים שיבא –בתל השומר.

אני זוכר היטב את טיב תוצאת הניתוח ועד כמה חברי היה מרוצה לאחר כל המהלך שבחר במנתח פלסטי ששמו הולך לפניו בתחום הכירורגיה הפלסטית. בזמנו, שיתף אותי החבר לגבי ההתלבטות בבחירת מנתח פלסטי ורק לאחר שבדק היטב שמדובר באחד הרופאים הבכירים בישראל בתחום זה החליט לבצע מהלך זה ששינה ללא היכר את איכות חייו. ידוע, כי פרופסור אייל וינקלר משמש כרופא מומחה במשרה מלאה בתחום הרפואה הפלסטית המשחזרת ואחראי על ניתוחים מורכבים הנעשים בתחום זה הכוללים: חולות סרטן השד, חולים עם כוויות ולאחר טראומה, חולים עם מומים מולדים ועוד.

פרופ' אייל וינקלר רופא משכמו ומעלה

לאחרונה, שמעתי בצער על כך שרוצים להשעות את הרופא מתפקידו מאחר ולכאורה ביצע ניתוחים פרטיים בשעות עבודתו בבית החולים.  הצטערתי על העובדה מאחר וידוע לי עד כמה פרופסור זה מעורב בחיי הקהילה ותורם רבות לה במיוחד כאשר נודע לי שעזר לפצועי מלחמת "צוק איתן" בניתוחי שיחזור מוצלחים והחזירם לחיים תקינים ומלאים עד כמה שניתן. שמעתי אודותיו גם שטס בהתנדבות לעזור לילדים בעלי מומים מולדים מעבר לים וביצע ניתוחים אלה במקצועיות, במסירות וללא כל תשלום. עבודתו הנאמנה והמסורה במגזר הציבורי כבר 25 שנה ועברו הנקי ללא רבב בהחלט מעידים על גדולתו ועל ניסיונו הרב של איש רב פעלים זה.

שמחתי למשמע הבשורה כי בפסק דין שהתקבל בעניינו של פרופסור וינקלר, נראה כי הוכח קיומם של ליקויים ברפואה הציבורית, אך יחד עם זאת ניתוחים אלה נעשו במסגרת בית החולים ובידיעת מנהל בית החולים לכן הומלץ לא להשעות את פרופסור וינקלר מתפקידו.