ניתוח פלסטי להגדלת חזה במחירים נוחים

ניתוח פלסטי להגדלת חזה במחירים נוחים

winkler-brestלא מעט נשים מבקשות כיום לעבור ניתוחים פלסטיים להגדלת החזה. חלק מאותן הנשים עושות זאת על מנת ליהנות מגודל פרופורציונאלי של החזה ביחס לגוף כולו, לשפר את הביטחון והדימוי העצמי, ובכלל כדי למצוא בקלות יתרה בגדים מתאימים. נשים אחרות מאמינות כי חזה גדול הוא מושך ונשי יותר וברצונן להיראות מושכות ויפות יותר. ניתוחי הגדלת חזה הפכו לנפוצים בשנים האחרונות, וזאת עקב רמת הבטיחות שהשתפרה שהובילה יותר ויותר נשים להחליט לבצע את הניתוחים הללו.

רקע כללי אודות ניתוחים להגדלת חזה

ניתוחי הגדלת חזה כרוכים בעלויות יחסית גבוהות אשר ברוב המקרים נעות בין 17 אלף שקלים ל- 35 אלף שקלים לניתוח. המחירים נקבעים בהתאם לסוג הניתוח ובחירת סוג השתלים. ניתן לבצע ניתוחים אלו אך ורק בחדרי ניתוח שקיבלו אישור לכך מטעם משרד הבריאות ובעזרת מנתחים פלסטיים מומחים שהינם חברים באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית. זאת על מנת להטיח את רמת המקצועיות והבטיחות של הניתוח עם מינימום סיבוכים. במהלך הניתוח מוחדרים דרך חתכים שונים בגוף כמו בית השחי, קפל תת שדי או סביב העטרה שתלי סיליקון.

חתכים להחדרת השתלים

על פי כושר הכיסוי של רקמת השד הקיימת,ניתן יהיה לבחור אם להחדיר את השתל למישור מעל השריר או מתחת לשריר. חתך בקפל התת שדי נחשב כיום לחתך המקובל ביותר והוא מאפשר גישה ישירה לאותו האזור אשר אליו מחדירים את שתל הסיליקון עם מינימום סיבוכים. החיסרון המרכזי נובע מכך שחתך זה מותיר צלקת שגלויה בעיקר בעת לבישת ביקיני מינימאלי. אין צלקות בניתוחים שעורכים חתך סביב העטרה אך יש בהם יותר סיבוכים. היתרון של חתך בבית השחי הוא שאין צלקות אך גם כאן יתכנו יותר סיבוכים.

פרופסור אייל וינקלר

פרופסור אייל וינקלר מתמחה בכירורגיה פלסטית ומשמש כיום בתור מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא תל השומר. פרופסור וינקלר מתמחה במגוון ניתוחים פלסטיים לרבות ניתוחי הגדלת, הרמה והקטנת חזה. פרופסור וינקלר העניק סיוע רפואי לחיילים שנפצעו במלחמת צוק איתן ויוצר מדי שנה למדינות עניות בכדי להעניק סיוע ועזרה רפואית.

כתבה חשובה שכדאי לקרוא, פרופסור אייל וינקלר מסביר על הסכנות בניתוחים פלסטיים

Sorry, comments are closed for this post.