מרפאת מומחים וינקלר קליניק

מרפאת מומחים וינקלר קליניק

כיום אנשים מודעים לכוח של המראה החיצוני, ולו כי הוא משפיע על התחושה הפנימית, ועל כל בזכות שיטות מתקדמות וטכנולוגיה מרשימה, אנשים מבקשים להפיק את המרב – להרגיש הכי טוב עם עצמם. עם זאת, על מנת להרגיש הכי טוב עם הגוף, יש צורך לפנות למקום ארש מעורה בכול החידושים האחרונים בתחום, מחזיק בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, שומר על כללי האתיקה וכמובן שמחזיק באנשי מקצוע מובילים בתחומם, כך שעבור כל צורך (הרמת גבות, שאיבת שומן או ניתוח אף) יימצא המענה המקצועי והאיכותי ביותר, ואם ניתן, הרי שגם המענה שנראה הכי טבעי ויניב את התוצאות הטובות ביותר.

מובילים בתחום

אם גם אתם מתחברים ליעילות הרפואה האסתטית ומבקשים למצוא את המרפאה המובילה בתחום, מוטב שתכירו את מרפאת מומחים "וינקלר קליניק" – מרפאה שכפי שהשם שלה מרמז מחזיקה בשורת אנשי מקצוע מקצועיים בתחומם ללא פשרות וללא עיגולי פינות. כיום מרפאת מומחים וינקלר קליניק מחזיקה בשני סניפים מובילים בתחום, כאשר האחד יושב ברמת אביב ואילו השני בקריית אונו – לנוחיותכם.

אני מאמין

מרפאת מומחים "וינקלר קליניק" מאמינה במראה טבעי, באמינות, בשקיפות מלאה, במקצועיות ללא פשרות ובעדכון רצוף של החידושים האחרונים בתחום. כעדות לכך ניתן למצוא שפרופסור אייל וינקליר, מייסד הקליניקה, מתמחה בשיטת הקטנת חזה חדשנית אשר מובילה לתוצאות נהדרות לצד מינימום צלקות. כמו כן, כיוון שאין לדבר על הצלחה של בית עסק מבלי לדבר על שורת המומחים שמאיישים את התפקידים השונים, נציין שבמרפאת מומחים וינקלר קליניק ניתן למצוא שורת מומחים מובילים, בין אם מדובר בד"ר הדר ישראלי אשר מומחית בכירורגיה פלסטית שיקומית ובין אם מדובר בד"ר ראול אשר מומחה בכירורגיה פלסטית אסתטית שיקומית.

תורמים מכל הלב

לצד שפע התארים, השכלולים, ההצלחה, שפע הלקוחות המרוצים והמקצועיות של הרופאים אשר מאיישים את עמדות מרפאת המומחים, גם יש לציין לטובה את הפעילות ההומניטרית אשר מהווה נדבך מהותי  מאופי המרפאה, ועל כן נציין שחברי הצוות דואגים למצוא את הזמן עבור שילוב פעולות שתורמות לקהילה – אם בארץ ואם מסביב לעולם.

כתבה שיכולה לעניין אתכם, וינקלר קליניק מתיחת פנים

Sorry, comments are closed for this post.