מילוי קמטים

טיפולים אסתטיים מילוי קמטים

בזמן שאנו צעירים אנו נהנים מפנים חלקות,רעננות וצעירות. אולם עם הזמן, מופיעים בפנים קמטים מכמה וכמה סוגים. הסוג הראשון של הקמטים נקרא קמטי הבעה שנוצרים לרוב סביב זוויות העיניים, במצח או בין הגבות. הסוג השני של קמטים מופיע בעקבות שינויים שטחיים כמו למשל קרינת שמש ועישון סיגריות. קמטים אלו יופיעו סביב הפה וכמה קמטים שטחיים בלחיים. הסוג השלישי הוא קמטים שנוצרים משינויים יותר עמוקים כתוצאה מהעובדה שאנו הולכים על שניים וכוח הכבידה מוביל לצניחת הגבות והשומן מעל עצמות הלחיים.

דרכי טיפול על פי סוג הקמט

הסוג האחרון של הקמטים ניכר גם בשומן שצונח מתחת לעצמות הלחיים אשר גורם להעמקת הקפל שנמשך מזווית האף לזו של הפה והסנטר לרבות תניחה של שתי השקיות משני הצדדים של הסנטר. כמו כן, במרוצת השנים, מתרחש דלדול של שומן תת עורי לצד שחיקה של עצמות הפנים. לתיקון קמטים אלו, מתאים ויעיל ביותר טיפולי מילוי קמטים. את הטיפול בקמטים משני הסוגים הראשונים ניתן לבצע על ידי הזרקות בוטוקס אשר גורמות לשיתוק של שרירי ההבעה והמיתרים בסנטר.

הזרקות, מתיחות ופילינג

בשני המקרים האחרונים יהיה צורך לבצע ניתוחים פלסטיים מהסוג של מתיחות פנים, אומנם אם ומדובר במצבים קלים ניתן להביא לשיפור המראה בעזרת שילוב של מתיחה בחוטים והזרקות מילוי. מילוי קמטי הוא מונח רחב הכולל כמה וכמה טיפולים שכולם נועדו לטשטש או למלא את הקמטים שהופיעו בעור הפנים. בדרך כלל טיפולי מילוי כרוכים בהזרקת חומרים שונים, מתיחת עם חוטים, פילינג וכן הלאה. כל אלו נועדו למתוח את עור הפנים ולמלא את הקמטים. קיימים לא מעט סוגים של חומרים המיועדים למילוי קמטים.

פרופסור אייל וינקלר, מנהל המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים שיבא תל השומר, הוא אחד מהרופאים המנתחים הפלסטיים הטובים והמובילים ביותר בענף בישראל. פרופסור וינקלר מתמחה במגוון ניתוחים פלסטיים לרבות ניתוחי מתיחת פנים ומילוי קמטים. פרופסור וינקלר העניק סיוע רפואי לחיילים שנפצעו במלחמת צוק איתן ויוצא מדי שנה עם משלחות למדינות עניות כדי לסייע לתושבים.

כתבה מעניית "דוקטור אז מה צריך לתן לי" מאת פרופסור אייל וינקלר

Sorry, comments are closed for this post.