טיפולים וניתוחים פלסטיים לשיפור המראה

טיפולים וניתוחים פלסטיים לשיפור המראה החיצוני והדימוי העצמי

sergury-women1התחומים של האסתטיקה הרפואית והכירורגיה הפלסטית נועדו למעשה להעניק מענה לשני צרכים.

ישנה ההתוויה הרפואית – זו שנועדה לצורך שחזור עיוותים שונים או תיקון של פגמים מולדים אשר אלו פוגעים ופוגמים בתפקוד הרגיל של הפגוע. לעיתים מדובר בטיפול לאחר פציעות שונות כמו כוויות שהותירו צלקות קשות כאשר הניתוח הינו הכרחי לצורך תפקוד נכון של החולה.

ישנם הטיפולים שהם ללא התוויה רפואית והן נעשות בעיקר מסיבות אסתטיות. זה כולל ניתוחי פנים לצורך מתיחת פנים, שינוי מבנה האף, עיבוי שפתיים וכדומה. אלו עשויים להיות גם ניתוחים בשאר חלקי הגוף כמו בגפיים, בירכיים, באזור החזה ועוד.

ניתן לומר כי כל אותם הניתוחים מסייעים מאוד בשיפור הביטחון העצמי אצל המטופלים כאשר התוצאות מסייעות לפציינטים להרגיש טוב עם עצמם ולשפר באופן משמעותי את איכות החיים שלהם בכל התחומים.

שיפור איכות חיים

כאשר אנחנו מדברים על ניתוח פלסטי אנחנו למעשה עוסקים בתחום מאוד עדין הדורש הרבה ידע לצד מומחיות וניסיון עשיר בתחום של הניתוחים הפלסטיים. לא פשוט להגיע להישגים מדויקים ולתוצאות אשר עליהם חולם המטופל. חשוב מאוד שהרופא שיבצע את הניתוח או את הטיפול אכן יצליח לקלוע בדיוק לרצונו של הפציינט בכדי שהתוצאות אכן תובלנה לשיפור איכות החיים שלו ולהעלאת הדימוי העצמי החיובי. רק רופא מומחה יצליח להגיע לרמת דיוק שכזו.

פרופסור אייל וינקלר – הוא המומחה מספר אחד שיצליח לבצע את הניתוח באופן המדויק ביותר עם הכלים המקצועיים והחדשניים אשר ברשותו כאשר לאחר הניתוח יתעורר החולה למציאות חיים חדשה כאשר העולם ייראה פתאום ורוד הרבה יותר.

פרופסור אייל וינקלר – פעלו ופעילותו

פרופסור אייל וינקלר מגיע אלינו לאחר שלמד וצבר ניסיון רב ועשיר במקומות שונים בארץ ובעולם. בין היתר שימש כראש המחלקה לכירורגיה פלסטית בבית החולים תל השומר. כמו כן נוהג פרופסור אייל וינקלר לצאת מידי פעם את הארץ ולבקר במדינות נחשלות שם הוא תורם מכישוריו הברוכים.

כיום הוא מציע את שירותיו במרכז מומחים "וינקלר קליניק" כאשר תוצאות הטיפולים והניתוחים של אלו העוברים תחת ידיו – מעידים כאלף עדים על מומחיותו הרבה.

כתבה שהתפרסה בפורטל ידיעות yediot.co.il פרופסור אייל וינקלר מסביר חומרי מילוי

 

 

Sorry, comments are closed for this post.