ד"ר שלום שאלתיאל מומחה להשתלות שיער

ד"ר שלום שאלתיאל מומחה להשתלות שיער

שיער הראש שעל ראשנו, הגברים, מהווה סמל מובהק למראה אטרקטיבי ולעוצמה וגבריות מאין כמוה. לכן זה מובן ביותר שרגשות כמו תסכול, בושה ומבוכה עוטפות את כל מי שסובל מבעיה אסתטית הפוגעת במראה שיער אחיד שעל ראשו.

הנתונים מראים כי שני שליש מהגברים סובלים מנשירת שיער והתקרחות המופיעה לראשונה בעשור השלישי לחייהם. אין ספק כי מדובר בגיל צעיר מאוד לקבלת מראה מקריח ומבוגר שאינו אטרקטיבי בעליל.

נשירת שיער אופיינית לגברים רבים אך גם נשים סובלות מתופעה זו אם כי בהיקף הרבה יותר קטן.

מה ניתן לעשות נגד נשירת שיער?

ובכן, ברגע שנשירת שיער פוקדת אתכם אין כל כך הרבה מה לעשות. אמנם מדובר בתופעה המתרחשת לאיטה אך יחד עם זאת קשה מאוד לעצור אותה והיא מתפשטת לאזורים נרחבים יותר בראש עד כי לא ניתן להסתיר כלל את נסיגת השיער ממנה אתם סובלים. ישנם גברים שיעדיפו לחבוש פאה על מנת להסתיר את ההתקרחות או יעדיפו לגלח את כל שערות ראשם ולהתנחם בעבודה שקרחת היא אטרקטיבית לדעתם של רבים. אבל האמת היא שאין תחליף למראה טבעי של שיער אחיד ומלא בכל הראש שאין צורך לטשטש בכל פעם מחדש את הבעיה ממנה אתם סובלים.

פנייה לרופא עור תאשש או תפריך האם נשירת השיער ממנה אתם סובלים נקראת התקרחות גברית טיפוסית המתרחשת לרוב ללא רקע רפואי של מחלות המזרזות אותה. טיפולים תרופתיים שיעילותם מוטלת בפסק יוצעו לכם אם כי עליכם לדעת שנטילתם של אלה מלווה לא פעם בתופעות לוואי מטרידות וכי הם אינם עוצרים את הנשירה כלל וכלל אלא רק מאטים במקצת את הקצב של הנשירה. לעומת זאת ישנו פתרון טוב יותר לנשירה שנחשב למוצלח מכולם הוא השתלת שיער.

כיצד לבחור רופא מומלץ להשתלת שיער?

בחירה מוצלחת של רופא מומלץ וותיק מתחום השתלות השיער תקנה לכם את הפתרון הראוי ביותר ללא תופעות לוואי, צלקות או כאבים מיותרים. כמובן שככל שתיבחרו רופא אמין וידוע בתחום זה כך יקטן הסיכוי שלכם לסבול מסיבוכים רפואיים בעקבות המהלך ויגדל הסיכוי לכך שתשיגו את המראה הרצוי ואת השינוי המיוחל במראה השיער שלכם וכמובן גם בתחושה ובביטחון העצמי שנפגע בעקבות בעיה אסתטית זאת. הקפידו לבחור רופא מומלץ להשתלות שיער רק לאחר שבדקתם היטב את מקצועיותו בתחום ואת מידת הניסיון שלו ומידת הצלחותיו בהשתלות שיער אותן ביצע לאורך השנים.