בוטוקס

בוטוקס האם זה מסוכן

אם גם אתם חשים שהשפתיים שלכם דקות מדי, עבות מדי, בצורה שאתם לא אוהבים, הייתם רוצים לחקות בשפתיים שלכם איזשהו אומן ידוע ומפורסם, לכל אלו יש פתרון והוא לא טמון בניתוח. ניתן לפנות לרופא המתמחה בתחום הבוטוקס ולקבל טיפול בעזרת חומר זה. בוטוקס הנו חומר אשר מתמזג עם כל רכיבי גוף האדם הטבעיים, לרבות עם הדם בעורקים, ואינו גורם לכל נזק מכל סוג שהוא. תכונות החומר מאפשרות לו להשפיע על שרירי השפתיים כך שיגנו על המעטפת החיצונית שלהם מקמטים או פסים לא רצויים.
מניעת קמטים בשפה באמצעות בוטוקס

המטפל יכול להגדיל, לנפח או לעשות כל פעולה צורנית שהיא באמצעות המזרק והבוטוקס. ישנם מטופלים אשר חוזרים לטיפולי בוטוקס באופן קבוע, ובמרפאות מסוימות הרופא מציג להם תוצאות שונות וידועות מראש של עיצוב שפתיים, אותן ניתן לבחור.

כיצד נממש טיפול בוטוקס לשפתיים?

חשוב לפנות למטפל בוטוקס אשר שמו הולך לפניו, והוא מרבה לטפל בלקוחות רבים אשר מעידים על טיבו ועבודתו המסורה. התייעצות קטנה עם מכרים שביצעו את הטיפול יכולה להוביל במהרה לרשימת מטפלים מומלצת במיוחד לביצוע האקט הטיפולי.
התרשמו מתמונות לפני ואחרי

מטפלים רבים מציגים, באישור מטופליהם, תמונות שלהם לפני ואחרי טיפול הבוטוקס. התרשמו מהתמונות, ובדקו אותן היטב. ייתכן כי חלקן יולידו לכם רעיון לעיצוב השפתיים בעתיד, כשתתעניינו בטיפול באופן מעשי.

ללא תופעות לוואי, כאבים או סיכוי לנזק ממושך

בשל רמת בטיחותו של הבוטוקס, שנחשבת באמת למהפכנית מאד ביחס לחומרים בהם השתמשו בעבר (שהידוע מבניהם הוא הסיליקון, כמובן) לא צפויות כל תופעות לוואי מאיזשהו סוג. יתרה מזו, גם החריר שנעשה עם המזרק לא מתפתח לפצע, והשפתיים בסיום הטיפול אינן כואבות, ובמקרים פחות סימפטיים – הן מעקצצות לפרק זמן קצר ביותר.
מהלך טיפול הבוטוקס

המטפל יבחר בנקודות בשפתיים שמקרבן יש להזריק את החומר לשם מימוש העיצוב המבוקש לכם. החומר יוזרק דרך נקודות אלו. לאחר ביצוע הדקירה הראשונית – משמש המזרק ככלי עיצובי באמצעותו המטפל מנתב את נוזל הבוטוקס לחלקים שונים בשפתיים בהתאם לסוג העיצוב המבוקש.

Sorry, comments are closed for this post.